ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Випуск нового пристрою «вільні руки»

    Нові технології, що реалізуються в рамках концепції підключеного виробництва Honeywell, забезпечують оперативний доступ до даних та підтримки для підвищення безпеки та ефективності.

Корпорація Honeywell (NYSE: HON)      

   Корпорація Honeywell (NYSE: HON) оголосила про випуск нового носія handsfree-пристрою, який дозволяє технічному персоналу на місцях більш безпечно, надійно і ефективно виконувати свою роботу. У серії інтелектуальних пристроїв Honeywell Connected Plant Skills Insight використовується прикріплений до оголовья дисплей, керований голосовими командами і відображає поточні дані, документи, описи робочих процедур, а також інформацію про техніку безпеки. Крім того, за допомогою цих пристроїв забезпечується оперативний зв'язок працівників із віддаленими експертами.


    У новому рішенні застосовані новітні досягнення у галузі мобільних handsfree-технологій, доповненої реальності, промислового Інтернету речей та мобільного доступу. Воно включає в себе комп'ютер RealWear HMT-1Z1™ на платформі Honeywell Movilizer — провідне в галузі рішення для оптимізації робочих процесів на основі хмарних технологій для підтримки експлуатаційних операцій, особливо в небезпечних зонах. Даний пристрій дозволяє набувати цінних знань і навичок у процесі роботи.
 
   «Нова технологія Honeywell для підключеного виробництва надає працівникам промислових підприємств необхідну інформацію у будь-який час і в будь-якому місці, – зазначає Діонісіос Ставракас, директор з продажу корпоративних рішень та рішень у сфері Цифрових перетворень, Honeywell у Росії, Східній Європі та Каспійському регіоні. — Персонал отримує безпосередній доступ до накопиченого досвіду та профільних знань за допомогою голосових команд. Це рішення особливо підходить співробітникам, яким подобається освоювати нові технології та яким потрібно більше фізичної свободи для ефективного виконання роботи».

 
   Основні особливості інтелектуальних пристроїв серії Skills Insight:

   Автоматизація завдань оператора: видача вказівок щодо виконання робочих завдань та процедур, а також доступ до документації для полегшення виконання експлуатаційних операцій.
   Візуалізація поточних даних: доступ до даних реального часу з використанням технологій промислового Інтернету речей.
   Запис та відтворення відео: навчання на місці на запит за допомогою відтворення відеозаписів, зроблених досвідченими операторами, які працюють над аналогічними завданнями, з можливістю пошуку за допомогою голосових команд.
   Спілкування з експертами: оперативний відеозв'язок із віддаленими експертами, які можуть бачити те саме, що й працівник, а також давати поради, пересилати документи чи коментувати відеотрансляцію.
   Локалізація, навігація та візуалізація активів: визначення місцезнаходження працівника на території підприємства, видача вказівок для переміщення по території та відображення даних відповідно до розв'язуваних завдань.
   Швидка евакуація у надзвичайній ситуації: пошук працівників, що знаходяться на території підприємства, та направлення їх у місце збору для евакуації з використанням функцій визначення місцезнаходження та навігації.
   Допомога у разі нещасних випадків: виявлення нещасних випадків, визначення місцезнаходження постраждалих та передача інформації аварійній бригаді для надання необхідної допомоги.
  
   «Обчислювальна платформа RealWear, виконана у вигляді оголов'я, не вимагає використання рук і відрізняється високим ступенем захисту. Вона є першим у світі рішенням такого роду, що отримало сертифікат іскробезпеки для застосування в небезпечних зонах рівня 1, які відповідають вимогам класу 1/розділу 1, — пояснює Санджай Джавар (Sanjay Jhawar), співзасновник та президент RealWear. — Разом з Honeywell, що надає програмне забезпечення та послуги, ми беремо участь у цифровій трансформації, яка підвищує продуктивність праці та безпеку людей, які працюють у вибухонебезпечних зонах та промисловому секторі».
 
   Цифрові технології Honeywell для виробництва – це набір програм для підвищення безпеки, надійності, ефективності та рентабельності. Перевірені практично галузеві рішення засновані на багаторічному досвіді та знаннях у галузі управління промисловим виробництвом. Вони перетворюють дані на цінну інформацію, яка допомагає оптимізувати операції, прогнозувати збої в роботі обладнання та запобігати незапланованим простоям. Ці рішення відкривають доступ до нових можливостей для безперервного підвищення продуктивності праці.
 
   Для отримання більш детальної інформації про інтелектуальні пристрої Skills Insight, що носяться, відвідайте веб-сайт Honeywell Connected Plant. 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081