ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Портативні Газоаналізатори Серії BW Clip

Портативні Газоаналізатори Серії BW Clip

  Honeywell (NYSE:HON) оголосила про випуск одногазового портативного газоаналізатора BW Clip Real Time, що не вимагає сервісу, який в режимі реального часу відображає концентрацію газу і забезпечує можливість калібрування, дозволяючи користувачам миттєво отримувати точні і надійні дані про концентрацію газу.

  Як і популярні газоаналізатори BW Clip, моделі Real Time, призначені для виявлення сірководню, чадного газу, кисню та сірчистого газу, випускаються у варіантах виконання з дворічним терміном служби, а датчики сірководню та чадного газу - у варіантах виконання з трирічним терміном служби. Цей одногазовий портативний газоаналізатор, що не вимагає сервісу, працює безперервно, не вимагаючи заміни сенсора, заміни або зарядки акумуляторної батареї.
 
             «У газоаналізаторі BW Clip Real Time ми врахували все, що так сподобалося замовникам у газоаналізаторі BW Clip, і додали зручну функцію відображення в режимі реального часу, що дозволяє миттєво зчитувати свідчення навіть в умовах, що не призводять до спрацювання сигналізації, — сказав Боб Фоулі, менеджер з маркетингу виробів BW Technologies компанії Honeywell. —Користувачі можуть бачити поточну концентрацію газу, спостерігати за змінами стану атмосфери та в результаті приймати своєчасні інформовані рішення, наприклад, включати прискорену витяжну вентиляцію робочої зони в умовах, коли час є критично важливим фактором».
             У газоаналізаторі також реалізовано функцію автоматичної внутрішньої перевірки, яка регулярно визначає робочий стан датчика, батареї та електронних компонентів, підвищуючи рівень безпеки, скорочуючи час простою та надаючи більше впевненості співробітникам.
 
            Портативний газоаналізатор BW Clip Real Time сумісний із станціями керування приладами MicroDock II та IntelliDoX. За допомогою IntelliDoX користувачі можуть проводити перевірку працездатності, калібрування та налаштування газоаналізаторів, а також переводити газоаналізатори BW Clip у режим енергозбереження.
             Портативний газоаналізатор спроектований відповідно до найвищих стандартів якості та надійності, і компанії можуть бути впевнені, що BW Clip Real Time захищає їх співробітників та виконувані ними роботи, забезпечуючи цілодобовий контроль вибухонебезпечних газів 7 днів на тиждень.

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081