ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

АСУ ТП Experion Process Knowledge System (PKS) Orion від Honeywell

АСУ ТП Experion Process Knowledge System (PKS) Orion від Honeywell

  Підрозділ «Промислова автоматизація» корпорації Honeywell оголосив про випуск новітньої версії АСУ ТП Experion Process Knowledge System (PKS) Orion, що реалізує функції, засновані на технологіях промислового Інтернету речей (IIoT).

   Experion PKS Orion   

  Нове рішення допоможе промисловим підприємствам додатково оптимізувати процеси реалізації проектів автоматизації, скоротити час введення в експлуатацію контурів управління, мінімізувати експлуатаційні ризики та захистити вкладення в інтелектуальну власність, забезпечуючи при цьому підтримку передових технологій.

—«Нова версія Experion PKS Orion додатково оптимізує процеси реалізації проектів за допомогою концепції LEAP™ у нашій найбільш передовій відкритій та безпечній системі управління, — каже Джек Грегг (Jack Gregg), директор з маркетингу АСУ ТП Experion, підрозділ «Промислова автоматизація» Honeywell. 

— Основні вдосконалення, такі як автоматизоване введення пристроїв в експлуатацію, здатні кардинально підвищити ефективність проектування та вивести систему автоматизації за межі критичного шляху проекту. Experion PKS - це продовження 40-річної історії розвитку наших систем управління, в ході якої поряд із впровадженням найсучасніших технологій враховувалися потреби замовників у забезпеченні безпеки та захисту вкладень в інтелектуальну власність».

Основні удосконалення Experion PKS Orion включають:

     Автоматизоване введення пристроїв в експлуатацію. Ця функція є важливою частиною реалізації проектів за методикою LEAP і автоматично прив'язує конфігурацію алгоритмів управління, створену в безпечній хмарі Honeywell, до контрольно-вимірювальних приладів, підключених до будь-якого каналу універсальних модулів вводу-виводу, що дозволяє скоротити час введення контурів управління в експлуатацію. годин до хвилин.
     Інтеграція електроенергетичних систем із системами управління технологічними процесами. Experion PKS Orion – це перша розподілена система керування з підтримкою технології контролю та керування електроенергетичними системами, включаючи підтримку вимог стандарту IEC 61850.
     Багатопараметричне вдосконалене керування в контролері. За допомогою Experion Profit Controller багатопараметричне попереджувальне управління перенесено з операційної системи Microsoft в операційну систему контролерів-Experion Control Execution Environment (CEE) і працює безпосередньо в контролері C300 та вузлі середовища керування програмами (ACE).
     Підтримує всі стандарти бездротового зв'язку, включаючи WirelessHART®. Завдяки новітній версії Experion PKS Orion значно удосконалюється бездротова мережа OneWireless™. Включені до складу версії оновлення є унікальними рішеннями для підтримки стандартів ISA 100 Wilreless, WirelessHART і Wi-Fi в рамках єдиної бездротової мережі.
     Платформа віртуалізації Premium наступного покоління з функцією стійкості до відмови. Відмовостійкість є однією з основних особливостей середовища віртуалізації Experion PKS та суттєвим аспектом методики LEAP. В її основі оптимізація технології високої готовності за рахунок безперервного захисту віртуальних машин (ВМ) у разі відмови хоста.
     Просунуте рішення IIoT з урахуванням ПЛК. Experion PKS Orion продовжує ініціативу Honeywell щодо реалізації готовності до IIoT («IIoT-ready») за рахунок використання загального ЧМІ та методики LEAP™ для нових ПЛК Honeywell ControlEdge™. У результаті замовники отримують чудове рішення із захищеним обміном даними та тісною інтеграцією з пристроями різних виробників, яке гарантує зручність конфігурації, ефективність при експлуатації та скорочення експлуатаційних витрат.
      Автоматизована інтеграція пакетних рішень постачальників через SCADA. Можливість автоматизованої інтеграції ґрунтується на застосуванні для інтеграції ПЛК методики LEAP – нашого раціонального підходу до реалізації проектів. Завдяки розширеним можливостям інтеграції сторонніх ПЛК потрібно менше зусиль для конфігурації та валідації інтерфейсів диспетчерського управління та збору даних (SCADA): зменшується потреба у виправленні та повторному тестуванні при внесенні змін до програми, знижується ризик порушення графіка виконання робіт через пізні зміни та усувається проблема неузгодженості конфігурації.

За матеріалами Honeywell

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081