БІЗНЕС – ЦЕНТР «ЛЕОНАРДО» КИЇВ

ОБ'ЄКТИ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

   Наші клієнти – найкраща рекомендація нашої роботи. Ми пишаємося тим, що можемо допомогти бізнес-центру "Леонардо" забезпечити безпечну та ефективну роботу, а їх задоволеність – це наша головна мета.

Бізнес-центр «Леонардо»

   Бізнес-центр «Леонардо» розташований у центральній частині Києва, у Шевченському районі – епіцентрі ділових подій, на перехресті вулиць Б. Хмельницького та Володимирської. Реконструйована будівля початку 20 ст. знаходиться у центрі міста поряд з оперним театром.

   Бізнес-центр "Леонардо" у місті Києві – це сучасний об'єкт, який представляє собою не лише естетично втілену архітектурну красу, але й високотехнологічне середовище для бізнесу. Управління таким об'єктом вимагає використання передових технологій, щоб забезпечити комфорт та безпеку для всіх користувачів приміщень.

Створення системи управління 

  Створення системи управління виконувалося у два етапи.

    • Створення системи автоматичного управління котельнею та теплопунктом будівлі (спільно з ТОВ «Спецінжиніринг»).
    • Заміна автоматики припливно-витяжної вентиляції на базі контролерів Раут та Sauter на контролери Honeywell.

   БЦ «Леонардо» складається з 2 будівель, збудованих у дві черги. Першу чергу було введено в експлуатацію ще в 2006 році, це реконструйований 7-ми поверховий будинок колишнього готелю «Театральний». У процесі будівництва історичні архітектурні елементи на фасаді будівлі були збережені. Друга черга БЦ це нова, сучасна 18-ти поверхова будівля зі скляним фасадом. Архітекторам проекту вдалося гармонійно об'єднати в єдине ціле два абсолютно різні за стилем будівлі.

  Серед орендарів приміщень у  «Леонардо»  відомі українські та зарубіжні компанії.

   Перша черга бізнес-центру загальною площею 23155 кв.м пропонує в оренду 18776 кв.м, з них 576 кв.м – фітнес-центр, офісні приміщення – 15248 кв.м, торгові приміщення – 2126 кв.м. Друга черга – 38 308 кв.м, з них орендна площа – 28 815 кв.м, фітнес-центр – 14 840 кв.м, офісні приміщення – 2 115 кв.м, Кількість паркувальних місць – 337.

   Компанія ТОВ "АРТ-СЕРВІС" має великий досвід у впровадженні систем управління зданнями у різних об'єктах, включаючи бізнес-центри. Наші фахівці вміло інтегрують різноманітні системи автоматизації, які забезпечують ефективне управління освітленням, опаленням, вентиляцією та кондиціюванням повітря, а також моніторинг безпеки та доступу до приміщень.

   Ми розуміємо важливість індивідуального підходу до кожного проєкту, тому наша команда завжди вивчає потреби та особливості кожного об'єкта з урахуванням його функціональності та робочих процесів. Після цього ми розробляємо та впроваджуємо оптимальні рішення, які дозволяють забезпечити ефективне та економне управління будівлею, забезпечуючи при цьому зручність та комфорт для користувачів. 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081