ГІПЕРМАРКЕТ «LEROY MERLIN» КИЇВ

ОБ'ЄКТИ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

   Наша компанія пишається успішною співпрацею з гіпермаркетом "Leroy Merlin" у місті Києві. "Leroy Merlin" - Будівельний гіпермаркет низьких цін. Компанія «Леруа Мерлен Україна», яка розвиває в нашій країні мережу однойменних гіпермаркетів будівельних товарів формату «зроби сам» та входить до складу однієї з найбільших світових груп на цьому ринку Groupe Adeo

Гіпермаркет «Leroy Merlin» м.Київ

  Гіпермаркет "Leroy Merlin" – це один з найбільших торгових центрів у місті, який обслуговує тисячі клієнтів щодня. Наша компанія виконала ряд ключових завдань з установки та налаштування систем управління будівлею, забезпечуючи найвищий рівень функціональності та задоволення замовника.

   Завдяки передовим технологіям управління, впровадженим нашою компанією, гіпермаркет "Leroy Merlin" отримав:

Систему контролю за енергоспоживанням:

Ми встановили і налаштували систему моніторингу енергоефективності, що дозволяє зменшити витрати на електроенергію та оптимізувати її використання.

Систему безпеки:

   З метою забезпечення безпеки клієнтів та персоналу, ми встановили та налаштували комплексну систему безпеки, яка включає в себе відеоспостереження, контроль доступу та пожежно-сигнальну систему.

Систему "розумного" освітлення:

   Наші рішення з управління освітленням дозволяють гіпермаркету автоматизувати освітлення відповідно до потреб, забезпечуючи комфортне освітлення для клієнтів та ефективну енергозбереження.

   Наша команда професіоналів гарантує якість, надійність та високий рівень сервісу при впровадженні систем управління будівлею. Ми пишаємося нашими досягненнями та позитивними рекомендаціями від наших клієнтів.

   Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про те, як наші передові технології управління можуть забезпечити ефективну роботу вашого об'єкту!

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081