УПРАВЛІННЯ КОТЕЛЬНОЇ

ЛОКАЛЬНІ СИСТЕМИ

  На сьогодні значно знизити витрати на опалення і водночас сформувати сприятливий температурний фон в будинку під силу тільки сучасній системі терморегулювання. Це відбувається за рахунок оптимізації роботи всіх компонентів опалювального обладнання.

"Гріє-не гріє"  Управління котельні

   Сучасну котельну неможливо уявити без систем автоматики, які об'єднують всі останні досягнення у сфері управління тепловими потоками. Значною мірою, для більшості людей досі основним критерієм якості опалення залишається принцип "гріє-не гріє". І хоча цей принцип зовсім не стосується автоматизованих систем опалення, мало хто оцінює значимість встановлення у своїй котельні спеціальної автоматики, яка забезпечувала б максимальний рівень теплового комфорту.

   Зазначимо, що практично всі котли у своєму базовому комплекті мають стандартну автоматику, яка керує пальником, приймає сигнали від пристроїв безпеки котла, а також підтримує задану температуру теплоносія. Зверніть увагу: саме "котлову" температуру, а не кімнатну. Це не звільняє користувача від необхідності постійно регулювати цю температуру в залежності від потреби в теплі.

   Встановлюючи таке неповне обладнання, ви невідомо на що відправляєте себе на вічне "приковання" до ручки термостата: при зниженні зовнішньої температури воду в системі доведеться нагрівати сильніше, а коли на вулиці потепліє - знижувати. І виконувати ці маніпуляції з термостатом можна до нескінченності. Але якщо при настанні холодної погоди доводиться "розганяти" котел непередбачувано (інакше проживання в будинку стає проблематичним), то при потеплінні, як це часто буває, знижувати температуру котлової води здається і не обов'язково. Втім, як відомо, пари костей не ламають. І ще серед нас не зникли любителі розширювати вікно, коли в кімнаті стає надто спекотно.

    Одним з ключових аспектів наших систем управління є можливість автоматичного регулювання температури вихідної води, що дозволяє забезпечувати оптимальні умови для опалення та гарячого водопостачання в будь-який час доби. Крім того, ми ретельно працюємо над забезпеченням безперебійної роботи системи, включаючи системи захисту від аварійних ситуацій та автоматичне відключення котлів у разі виявлення проблем.

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081