Honeywell International Inc.

   Honeywell International Inc., багатогалузева промислово-технологічна корпорація, що входить до списку 100 провідних світових компаній, що складається журналом Fortune.

 

Honeywell International Corporation

    Компанія спеціалізується на автоматизації та управлінні, системах для авіації та космосу, виробництві матеріалів для хімічної та електронної промисловості, впровадженні систем енергетики та транспорту. По всьому світу корпорація надає послуги в таких областях, як аерокосмічна техніка, технології управління адміністративними, промисловими та житловими будинками, автомобільна техніка, турбокомпресори та спеціальні матеріали.


    Головний офіс корпорації Honeywell розташований у місті Морріс, штат Нью-Джерсі, США. Акції компанії розміщені на фондових біржах Нью-Йорка, Лондона та Чикаго.

    Корпорація була заснована в 1906 році в Міннеаполісі, Міннесота. Історія компанії Honeywell почалася в 1885 році, коли вчений Альберт Батс винайшов термостат та регулятор для вугільної печі. 23 квітня 1886 року він створив у Міннеаполісі компанію Butz Thermo-Electric Regulator Co. і через кілька тижнів винайшов простий пристрій, який назвав "заслінку".

 

     

Група компаній Honeywell Enterprise Buildings Integrator (EBI).

   Група компаній Honeywell Enterprise Buildings Integrator (EBI). Це управління будинками, безпека будівель.
В EBI входять шість основних складових:
   Honeywell Security Manager (HSM) - спеціалізація підрозділу - управління системою доступу, охорони, системою відеоспостереження та фотоідентифікації.
   Honeywell Life Safety Manager (HLSM) - системи безпеки в будівлі - виявлення диму та займання, управління спринклерами та аварійною евакуацією.
   Honeywell Building Manager (HBM) – забезпечення традиційних систем управління будівлею: опалення, вентиляція та кондиціювання повітря, системи освітлення та електроенергії.
   Digital Video Manager (DVM) – цифрова система відеоспостереження. DVM забезпечує комплексне керування операціями відеоконтролю.
   Honeywell Maintenance Manager (HMM) - система управління експлуатацією, що забезпечує повний комплекс управління експлуатацією інженерного обладнання та систем будівлі.
   Honeywell Asset Locator (HAL), система відстеження критичних активів підприємства, забезпечує можливість відстеження санкціонованого та несанкціонованого переміщення дорогих активів.


   Версія Honeywell EBI R410, випущена в 2010 році, працює на різних ОС фірми Microsoft, включаючи Microsoft Windows 7, Windows Server 2008 та SQLT Server 2008.
 
   Підрозділ «Промислової автоматизації» випускає програмне забезпечення, а також промислові системи автоматизації для управління безперервними, періодичними та змішаними технологічними процесами: контрольно-вимірювальні та аналітичні прилади, самописці, контролери, захисне протипожежне обладнання, датчики стану пульпи, програмовані контролери тощо.
   Наймасштабнішим напрямом підрозділу Honeywell для авіації та космосу є постачання авіаційних двигунів, обладнання, різних систем та технічних послуг для транспортної, місцевої, цивільної та військової авіації.

   У спектр виробленої продукції входять допоміжні силові установки (APU), турбовентиляторні, повітряно-реактивні та газотурбінні тягові двигуни, суднові гребні двигуни та наземні силові та рухові системи та додаткові пристрої до них, промислова авіоніка, в тому числі вдосконалені системи оповіщення. землею (EGPWS), управління польотом, забезпечення життєдіяльності, посадкові системи, системи виробництва та розподілу енергії, а також внутрішні та зовнішні освітлювальні прилади для літаків.


   До складу підрозділу входять: аерокосмічна служба, посадкові системи, аерокосмічна радіоелектроніка, двигуни та системи забезпечення їх працездатності, федеральні виробництва та технологічні процеси.
   Аерокосмічна служба надає широкий перелік додаткових послуг (у тому числі ремонт та переобладнання літаків), переміщення продукції від виробника до споживачів, матеріально-технічне постачання та технічні послуги.
   Напрямок для хімічної та електронної промисловості забезпечується партнером компанії Honeywell - Union Carbide (UOP), що є світовим лідером з розробки технологічних процесів для нафтопереробної промисловості.

 
   Забезпечення підрозділів компанії Honeywell, які займаються виробництвом електронних компонентів, здійснює підрозділ «Матеріали для електронних приладів (Electronic Materials)», надаючи матеріали та технічні рішення, які використовуються під час виробництва напівпровідникових пристроїв. Їх продукцією є компоненти на основі аморфних сплавів для сердечників індукційних котушок малого розміру, сучасні підкладки кремнієві для виробництва мікросхем, мідна фольга для електронних схем, друковані плати і підкладки для виготовлення пристроїв з високою щільністю розміщення елементів, а також готові електронні схеми.
 
   У складі напряму енергетики та транспорту знаходяться підприємства, що відповідають за виробництво матеріалів для автомобілебудування, клієнтами якого є більшість найбільших, світових виробників легкових та вантажних транспортних засобів та гальмівних систем; проектування систем для енергетики та транспорту – група спеціалізується на виробництві систем турбонаддуву, антиблокувальних (ABS) та електронних (EBS) систем та радіаторів.
 
У всьому світі відома найвища якість продукції та послуг Honeywell.

РЕСУРСИ З ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО КОМПАНІЮ HONEYWELL:

http://www.honeywell.com

https://www.facebook.com/Honeywell/

http://www.honeywell-ukraine.com

https://www.centraline.com/

https://products.ecc.emea.honeywell.com/ukraine/index.html

http://tools.ge51.honeywell.de/home/

https://customer.honeywell.com/en-US/Pages/default.aspx

http://honeywellenergy.co.uk/Resources/105/Brochures.aspx

http://honeywell.com/country/de-en/Products-Services/Pages/alpha.aspx

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081