ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

   ТОВ «АРТ-СЕРВІС» постачає своїм партнерам технології управління будівлями та промисловими об'єктами на базі обладнання фірми Honeywell (Хоневелл) – провідного постачальника технологій у галузі автоматизації.  Наша компанія надає для Замовника широкий спектр інжинірингових рішень як комплексне рішення «під ключ» з одних рук: від проектування системи до пуску в експлуатацію та сервісного обслуговування. 

 

Ласкаво просимо до нашої компанії "АРТ-СЕРВІС"

   Як партнер Honeywell, ми можемо запропонувати обладнання для систем пожежної та охоронної сигналізації, контролю доступу, відеоспостереження, інженерних систем, інтегровану систему управління будівлею Enterprise Buildings Integrator (EBI).

   Також ми можемо запропонувати систему управління будівлею SymmetrE, яка включає управління тільки інженерними системами будівлі: припливно-витяжна вентиляція, теплопостачання (котельні, теплопункти), холодопостачання (холодильні машини, насоси), освітлення, енергооблік.

   Наявність досвідчених фахівців, які мають тривалий досвід тісної співпраці з компанією Honeywell, та підтримка виробника, дозволяє ТОВ «АРТ-СЕРВІС» реалізовувати проекти щодо створення систем управління будинками будь-якого рівня складності. Це проекти від простих систем до комплексних рішень, що інтегрують інженерні підсистеми будівлі до єдиної системи управління.

   Пропоновані нашою компанією сервісні програми різного рівня задовольняють всілякі вимоги та очікування наших партнерів, забезпечуючи надійну і безперебійну роботу системи.

Такий підхід включає такі види робіт:

  • виконання проектних робіт;
  • підбір та постачання обладнання;
  • монтаж та шефмонтаж обладнання;
  • пуско-налагоджувальні роботи;
  • сервісне обслуговування.

      Маючи підготовлених спеціалістів з великим досвідом роботи, ТОВ «АРТ-СЕРВІС» проводить для ІП «Хоневел Україна» навчання програмування для партнерів фірми Honeywell в рамках партнерської програми CentraLine by Honeywell.

   Якщо Вас зацікавила наведена вище інформація, або виникли питання, ми готові надати Вам додаткову інформацію про нашу фірму та продукцію компанії Honeywell. Також ми готові запросити Вас відвідати об'єкти, де нами створені та успішно працюють системи управління різної складності.

Історія створення компанії "АРТ-СЕРВІС"

   Я та мої колеги пропрацювали довгий час у компанії Honeywell у відділі HBS (Home and Building Solutions) створюючи системи управління та вивчаючи рішення щодо енергозбереження. Ми проходили навчання програмування алгоритмів управління та створення систем управління у навчальних центрах Honeywell в Англії, Чехії, Німеччині.

   Отримані знання ми закріплювали, створюючи системи управління для найрізноманітніших клієнтів в Україні та за кордоном, наприклад, газокомпресорна станція «Тарутине», Торгово-розважальні центри (Метрополіс, м.Київ), будівля Верховної Ради України, адміністративні будівлі Адміністрації Президента, тютюнова фабрика Філіп Моріс Іжора у Санкт-Петербурзі…

   У 2007 р. компанія Honeywell змінила свою політику на ринку України та перестала реалізувати проекти самостійно. Наш підрозділ HBS (Homeand Building Solutions) було трансформовано в напрями ЄСС і Centra Line by Honeywell, які поставляють тепер на ринок України всіляке обладнання (датчики, клапани, електроприводи, частотні регулятори), контролери, що вільно програмуються, програмне забезпечення виробництва Honeywell, загалом повний спектр обладнання, необхідного для створення систем керування.

   У цей переломний момент народилася ідея – приєднатися до компанії «АРТ-СЕРВІС» - давнього партнера ІП «Хоневел Україна», і продовжувати робити те, що ми вміємо робити найкраще, але вже працюючи в компанії «АРТ-СЕРВІС». Так і народився в діяльності компанії «АРТ-СЕРВІС» напрямок «Автоматизовані системи управління для будівель та споруд».

   За наш час роботи в Honeywell ми отримали навички створення унікальних систем управління, де необхідно розробляти спеціальні алгоритми, що об'єднують окремі частини в єдину систему і забезпечують максимальну ефективність. Тепер ми поставляємо для наших клієнтів рішення для управління інженерними системами розроблені спеціально для їхнього об'єкта та під їх завдання, домагаючись відмінних результатів щодо економії енергоресурсів.

   За цей час ми з'явилися багато нових замовників, збереглися міцні відносини зі старими клієнтами Honeywell, які відзначають якість наших робіт і рівень професіоналізму.

Нам можна довіряти!

З повагою, Сергій Матвієнко

Керівник напряму систем автоматизації для будівель та споруд ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081