ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Опалити будинок можна за допомогою сонячного світла

 Звичайним клієнтам доведеться трохи почекати, але співробітники компанії Tesla вже почали отримувати новенькі дахи із сонячними панелями - таким чином їх вирішили винагородити за працю, а заразом і обкатати нову технологію, перевіривши її у справі.

   Як і у випадку з новими моделями автомобілів, першим оновив свій будинок сам Маск, а за ним сонячні панелі встановили і деякі співробітники, які займають керівні посади.

   Вперше сонячна черепиця, здатна накопичувати електроенергію, була представлена минулого року Ілоном Маском. Дахи від Tesla мають різне забарвлення, що імітує звичайні матеріали, дозволяють економити до 100% електроенергії, а за ціною можна порівняти з традиційними видами покриттів.


 
   "Вони вже встановлені на моєму будинку, дах Джей Бі Штробеля (технічного директора Tesla) вже теж покрили", - повідомив Ілон Маск кореспондентові Tech Crunch.
 
  Tesla вже озвучила ціни та збирає попередні замовлення на нові дахи. Компанія надає на них довічну гарантію, обіцяючи обслуговувати покриття та акумуляторні батареї доти, доки стоїть будинок, на якому вони змонтовані.

    Незважаючи на заяви Маска про те, що «ціна даху Tesla можна порівняти з вартістю традиційних рішень», все-таки прайс на електровиробну новинку досить високий, адже, крім самих сонячних пластин, домовласникам доведеться придбати ще й один-два акумулятори Powerwall за ціною близько шести тисяч доларів. за штуку.

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081