ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Прогнози розвитку галузі від компанії Honeywell

Прогнози розвитку галузі від компанії Honeywell

  Стихійні лиха, техногенні аварії та загрози внутрішній безпеці залишаються головними проблемами всього людства. У 2017 році промисловість продовжуватиме фокусуватись на вирішенні цих проблем. Фахівці з безпеки виділили кілька ключових напрямів розвитку галузі:

  Інтеграція

   Найбільші можливості для ринку безпеки у 2017 році відкриє інтеграція. Підприємства захочуть об'єднати свої системи безпеки та системи пожежної безпеки, щоб покращити якість та зменшити час відгуку. Якщо, наприклад, в будь-якій частині будівлі спрацює пожежна сигналізація, служба безпеки зможе використовувати цей інтерфейс для доступу до відеокамер спостереження, встановлених в області, що цікавить, завдяки чому можна буде перевірити, чи не було це помилковою тривогою. Виробники намагатимуться запропонувати конкурентоспроможні інтегровані рішення, які б максимально задовольняли потреби користувачів обладнання та програмного забезпечення.
 
Системи масового оповіщення

   Фахівці очікують, що протягом наступних кількох років ринок систем масового оповіщення активно розвиватиметься. Протипожежні системи є надійною основою для інтеграції із системами масового оповіщення, завдяки їхній вбудованій функціональності та масштабованості. Протипожежні системи є ідеальною платформою для впровадження технологій масового оповіщення у громадських місцях.
 
Plug & Play

   Споживачі вже звикли до того, що технологія Plug & Play дозволяє їм встановлювати та підключати електроприлади, не вимагаючи від них жодних технічних знань. Замовники систем безпеки корпоративного класу очікують, що їх можна буде встановити та налаштувати так само легко. Безперечно, виробники, які забезпечать їм таку перевагу, будуть наступного року дуже затребувані.
 
Мобільні технології

   Вже сьогодні компанії активно використовують мобільні пристрої для доступу до каналів своїх систем відеоспостереження. У 2017 році мобільні додатки стануть найкращим способом отримання доступу до інформації, а також способом проходження контролю доступу до робочих місць.
 
   Перспективи

   Від представників галузі безпеки клієнти очікують на ефективні високотехнологічні рішення за доступною ціною. З розвитком технологій ціни на обладнання поступово знижуються, тому наступного року придбати системи безпеки з добрим функціоналом зможе ще більше клієнтів.
 

Джерело www.asmag.com.

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081