ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Кібер-безпека нафтових компаній

    Протягом останніх п'яти років, інвестувавши мільйони доларів США в розвиток однієї з перспективних галузей, програмно-промисловий гігант Honeywell запустив спеціалізовану консультаційну службу

Honeywell Process Solutions     

   Виступивши на щорічних групових зборах користувачів і клієнтів у Мадриді, Іспанія, Honeywell Process Solutions (HPS) заявив, що це був «логічний» крок, враховуючи зростаючу частоту і рівень витонченості в кібер-атаках на промислові підприємства і спад навичок у сфері кіберзахисту.

   Більше половини клієнтської бази HPS надходить від енергетичного бізнесу, у тому числі провідних нафтопереробних та нафтохімічних компаній.


     Mike Spear, генеральний директор Honeywell з питань промислової кібер-безпеки, сказав: «З огляду на зростаючу проблему наша компанія покликана допомогти замовникам у галузі промислової та критичної інфраструктури виявляти та усувати небезпечні вразливості безпеки». HPS задіяла інвестиції протягом останніх 12 місяців та підвищила чисельність своєї групи працівників у сфері кібер-безпеки.

   Компанія, що отримала назву CyberVantage, буде включати програмний продукт для зниження вразливостей програмного забезпечення та надання клієнтам допомоги з безпеки в Інтернеті (CIS).

   Істотно, що проект також запропонує тестування на несанкціонований доступ, виявляючи активних хакерів «white-hat», які використовують захист клієнтів, і зашкодить їх більш ніж у 30 різних галузях.

   Industrial Cybersecurity Centers of Excellence об'єднає ресурси своїх компаній, розташованих у всьому світі, для прискорення вирішення будь-яких проблем у галузі промислової кібер-безпеки.

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081