ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Ручні балансувальні клапани Honeywell Kombi-2-Plus V5032B

Ручні балансувальні клапани Honeywell Kombi-2-Plus V5032B

  Kомпанія Honeywell розпочала постачання оновленої версії ручних балансувальних клапанів Kombi-2-Plus V5032B, яка приходить на зміну традиційним клапанам серії V5032A.

   Kombi-2-Plus V5032B   

   Нова лінійка клапанів відрізняється більш ергономічною конструкцією та економічною ціною. Підключення витратоміра здійснюється, як і в попередній версії, за допомогою вбудованих ніпелів SafeCon, які тепер розташовані з боку рукоятки для полегшення доступу до них. Нова конструкція розширює можливості компонувальних рішень із оновленими балансувальними клапанами Kombi-2-plus V5032B. Корпус оновлених клапанів тепер виконується з латуні стійкою до вимивання цинку.

   Крім корпусу, модернізації також зазнала конструкція сальникового вузла. Тепер сальниковий вузол не дозволяє здійснювати додаткові функції установки мембранного блоку Kombi-DU V5012, що дозволило зменшити габаритні розміри клапана. Дренаж тепер здійснюється спеціальним дренажним адаптером, що встановлюється на вимірювальні виходи.

   Функція встановлення мембранного блоку та модернізації ручних клапанів до автоматичних залишається доступною для клапанів серії Honeywell V5010.

За матеріалами Honeywell

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081