ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Автоматизація та диспетчеризація інженерних систем

 CentraLine by Honeywell – один із найшвидше зростаючих брендів у галузі систем автоматики. Заснований в 2004 році компанією Honeywell як незалежний бренд для систем автоматизації будівель, зараз має мережу з 400 кваліфікованих партнерів по всій Європі.

 

CentraLine by Honeywell

   CentraLine by Honeywell пропонує готові рішення для автоматизації систем ОВК (Опалення, Вентиляція, Кондиціювання повітря, Централізоване теплопостачання) житлових, офісних та адміністративних будівель, шкіл, торгових центрів, промислових будівель.
 
   Системи CentraLine ідеальні як для нових будівель, так і існуючих. Рішення Centraline by Honeywell відмінно підійдуть для диспетчеризації встановленого обладнання ОВК, а також інтеграції до систем третіх виробників.
 
   Ваші інвестиції у системи CentraLine – це інвестиції завтра, т.к. ми повністю підтримуємо всі відкриті промислові протоколи, такі як BACNet та LonWorks®, Modbus та багато інших.
 
Диспетчеризація
 
   Сучасна автоматика знижує нецільову витрату ресурсів, це зменшує витрати на експлуатацію будівлі. Після введення автоматизації знизяться і витрати на обслуговування інженерних мереж. Системи управління інженерними мережами можуть застосовуватись для промислових, комерційних, житлових та адміністративних будівель. За допомогою автоматики можна контролювати роботу будь-якого типу комунікацій та обладнання.
 
   Найчастіше системи автоматизації будівель застосовуються для керування наступними інженерними мережами: • Вентиляція, • Опалення, • Кондиціювання, • Холодопостачання, • Електропостачання (освітлення). Системи управління інженерними мережами працюють з урахуванням двох паралельних процесів: 1. Системи автоматизації будівель забезпечують управління комунікаціями без участі людини. Наприклад, якщо температура в приміщенні піднімається вище за певну позначку, включається вентиляція. 2. Системи диспетчеризації будівель необхідні моніторингу роботи автоматики. Навіть найдосконаліша техніка не може передбачити всі можливі ситуації, а також іноді виходить з ладу. Сучасна система диспетчеризації значно полегшує обслуговування систем та надає широкі інструменти для оперативного реагування, аналізу показників та дистанційне коригування режимів роботи обладнання. Системи автоматизації та диспетчеризації будівель мають досить складний пристрій. Вони складаються з безлічі технічних та програмних компонентів. Без досвіду у цій сфері важко підібрати сумісне обладнання.
 
Контролери
 
   Контролери для диспетчеризації забезпечують взаємозв'язок технічної та програмної частин системи. Ці пристрої приймають інформацію від датчиків, обробляють її та передають на центральний комп'ютер. Сучасні моделі здатні виконувати самодіагностику та самокалібрування, що підвищує ефективність їх роботи. Контролери для систем автоматизації керують роботою комунікацій та інших контролерів, і навіть приймають сигнали з диспетчерського пункту. По суті, контролер виконує певні завдання згідно із закладеними програмами. Використання контролерів дозволяє забезпечити стабільну роботу систем автоматизації. Наша компанія продає та встановлює надійні контролери для диспетчеризації від провідних світових брендів. Ці пристрої відрізняються високою швидкістю та точністю обробки інформації, широким набором вбудованих функцій, тривалим терміном служби, захистом від аварійних ситуацій та стороннього впливу.
 
Модулі введення/виведення
 
   Модулі введення-виведення використовуються в системах автоматизації та диспетчеризації. Вони застосовуються збільшення кількості каналів інформації. Крім того, вони можуть виконувати додаткові завдання:
• Контроль за напругою живлення,
• Діагностика функціонування системи,
• Калібрування показань датчиків.
Ми пропонуємо якісні модулі вводу-виводу, які забезпечують високу швидкість та точність передачі даних. Це обладнання від відомих брендів, яке служитиме довго.
 
Датчики
 
Датчики – це пристрої, які необхідні перекладу фізичної величини в електричний сигнал. Фізичні показники, наприклад, температура або вологість повітря, вимірюються за допомогою датчиків, і отримане значення кодується у вигляді сигналу. У системах автоматизації та диспетчеризації застосовується безліч датчиків різних типів, що дозволяє забезпечити повний дистанційний контроль за станом комунікацій. На основі показань датчиків автоматична система керування комУнікаціями може віддавати команди, якщо це було запрограмовано. Наприклад, якщо температура в приміщенні стає вище заданого рівня, автоматично вмикаються пристрої вентиляції та кондиціювання.
 
Клапани
 
   В інженерних комунікаціях використовуються клапани для регулювання потоку повітря або рідини, що йдуть трубами. Клапан є механічною перешкодою в трубопроводі, через яку поступово проходить вода або повітря. Існують різні типи клапанів для регулювання інженерних систем: • Запірні. Використовуються для повного перекриття трубопроводу за потреби. • Змішувальні. Використовуються в сантехніці для з'єднання гарячої та холодної води, яка надходить із різних труб. • Запобіжні. Встановлюються в трубах, якими йде повітря. Якщо тиск усередині труби стає надто сильним, спускають надлишок повітря. • Регулюючі. Контролюють швидкість потоку води чи повітря у трубопроводі. • Зворотні. Пропускають робочий потік лише в один бік, перешкоджають зворотному руху води чи повітря. • Відсічні. Необхідна для швидкого перекриття ділянки трубопроводу в аварійній ситуації.
 
Приводи клапанів
 
   У трубопроводах використовуються клапани регулювання потоку рідини чи газу. Приводи клапанів дозволяють контролювати їх відкриття та закриття автоматично. Для цього не потрібно підходити до місця розташування клапана та відкривати чи закривати його вручну. Команда для закриття чи відкриття подається дистанційно. Згідно з командою, привід забезпечує відкриття або закриття клапана залежно від поданого сигналу. Керує відкриттям та закриттям клапанів диспетчер із командного пункту або автоматична програма. За конструкцією приводи клапанів бувають різних типів:
• Електричні. Часто застосовуються в системах автоматичного керування вентиляцією, кондиціюванням, опаленням, водопроводом.
• Електромагнітні. Стали популярними відносно нещодавно. Забезпечують максимальну точність контролю робочого потоку.
 
   Автоматизація та диспетчеризація інженерних систем підвищує ефективність експлуатації будівель, зменшує ймовірність аварійних станів та відмов у роботі обладнання, знижує витрати на утримання житлових, громадських та промислових будівель. Створення системи автоматизації та диспетчеризації можливе на будь-яких етапах готовності інженерних систем: як при будівництві нових будівель, так і впровадження в системи, що вже працюють.


 
   

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081