ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Нові радіаторні електронні термостати Honeywell HR90!

Нові радіаторні електронні термостати Honeywell HR90!

  Компанія Honeywell представила на ринку нову модель електронного радіаторного термостата  HR90.
 
  Електронні радіаторні термостати нині впевнено набирають популярності в Європі. Порівняно із звичайними термостатами вони надають користувачеві суттєве збільшення комфорту та економії. Так, наприклад, вони дозволяють працювати за розкладом, змінюючи значення температури у приміщенні протягом дня. Це значно збільшує зручність роботи. Крім того, в електронних термостатах, регулювання температури здійснюється набагато точніше, на відміну від їх механічних попередників.
 
 
  Термостат HR90 відображає всі останні тенденції на ринку. Для користувача доступна установка шести часових проміжків на день, а також окремий розклад для кожного дня тижня.
  При необхідності перенесення програми з одного термостата на інший можна скористатися спеціальним кабелем. Це позбавляє необхідності вручну вводити програму в кожен пристрій.
  Термостат має багато налаштувань, які дозволяють адаптувати його під кожного користувача та конкретну систему. Крім багатого функціоналу, термостат також має зручний дизайн та інтерфейс.
  Висококонтрастний РК екран із змінним кутом нахилу забезпечує хороший огляд з різних боків. Кнопки пристрою дозволяють швидко вибрати програму, перейти в ручний режим або запрограмувати пристрій. Навігація по меню здійснюється за допомогою поворотної ручки.
 
 
  Термостат HR90 – це істотний внесок у комфорт Вашої оселі.  Бажаємо приємної роботи з новим обладнанням!
logo-bg.png

+38(044) 23 99 081