ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Нова система моніторингу енергоспоживання

Нова система моніторингу енергоспоживання

  Черговим кроком у роботі на підвищення енергоефективності систем CentraLine ми раді повідомити про вихід нової системи контролю та моніторингу енергоспоживання ESSENTIALS (Energy Management System ESSENTIALS).

   Мережеве програмне забезпечення

    Мережеве програмне забезпечення дозволяє збирати дані з великої кількості лічильників, у тому числі віддалених, а також забезпечує необмежений доступ до обробленої інформації. Завдяки великій кількості вбудованих інструментів, ESSENTIALS автоматично, в режимі on-line, переводить цифрові дані в зрозумілі графіки. Повноцінний набір фінансових функцій гарантує моніторинг та аналіз енергоспоживання.   

 Розмежування прав доступу та індивідуальні налаштування користувачів дозволять створити єдиний зручний інструмент як для інженерного персоналу, що займається налаштуванням системи, так і для керівництва, що оперує фінансовими показниками споживання.

  У поєднанні із системами автоматизації та інтеграції інженерного обладнання, ESSENTIALS є унікальним інструментом для підвищення енергоефективності будівлі, і, як наслідок, значного зниження фінансових витрат.

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081