ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Нові IP-камери серії EquIP

Нові IP-камери серії EquIP

Компанія Honeywell представляє нові IP-камери серії EquIP

   Рішення від Honeywell забезпечують підтримку всіх інноваційних можливостей IP-камер на стороні NVR та VMS. Компанія однією з перших представила на ринку IP-камери, NVR та VMS, що підтримують стандарт H.265, таким чином запропонувавши клієнтам функціонально завершену систему на базі нового кодека.

   Компанія Honeywell представляє нові IP-камери серії EquIP® з роздільною здатністю 12 Мп, підтримкою кодека H.265, а також із вбудованою багатофункціональною відеоаналітикою. Використання матриці формату 1/1,7'' дозволяє отримати роздільну здатність відео 4000 х 3000 пікселів. Завдяки ефективному поєднанню великого формату чутливої матриці, швидкісного процесора та високоякісних об'єктивів камери EquIP® дозволяють формувати відео з роздільною здатністю, яка перевершує стандарт Ultra HD, навіть в умовах низького освітлення.

   Камери Honeywell повноцінно взаємодіють із мережевими відеосерверами (NVR) Honeywell та сторонніх фірм виробників за рахунок підтримки стандартів ONVIF Profile S/G. Використання роздільної здатності 12 Мп дозволяє отримати значно більшу щільність пікселів і більші розміри зони огляду в порівнянні з камерами з роздільною здатністю 1080p, 4 Мп та 4К. Наприклад, стаціонарна IP-камера HCD8G з об'єктивом 40мм надає можливість спостереження за об'єктами на відстані 100м із щільністю більше 222 пікселів на метр при ширині зони спостереження 18 м. Така щільність пікселів дозволяє впевнено розпізнавати обличчя, наприклад, при спостереженні за вболівальниками на стадіоні. Використання роздільної здатності 12 Мп актуальне на об'єктах, для яких важливо мати якісний відеозапис при розслідуванні подій. Це, перш за все, місця масового скупчення людей, у тому числі: транспортні об'єкти, паркування, стадії, торговельні та розважальні центри.

   Використання кодека H.265 дозволяє зменшити витрати на підсистему зберігання даних, що забезпечує відчутний економічний ефект. Стаціонарні IP-камери Honeywell нової серії мають сервоприводи трансфокатора та фокусування, а також вбудоване ІЧ підсвічування, що забезпечує спостереження за об'єктами в умовах повної темряви на відстані до 65м. Адаптивне ІЧ підсвічування реалізує динамічну зміну інтенсивності ІЧ випромінювання для формування якісного зображення об'єктів, що знаходяться на різній відстані від камери. Всі камери дозволяють використовувати картку пам'яті ємністю до 128 Гбайт, яка реалізує можливість збереження фрагмента відео за відсутності мережного з'єднання з NVR. Нові моделі PTZ IP-камер Honeywell мають оптичний трансфокатор 30х зі стабілізацією, функцію автоматичного стеження за об'єктами, що рухаються, можливість виявлення проникнення через периметр, а також детектор осіб і звуків.

   Важливо, що компанія Honeywell приділяє особливу увагу забезпеченню кібербезпеки своїх продуктів, тому в IP-камерах використовуються сучасні технології автентифікації користувачів та шифрування трафіку. Серед методів забезпечення безпеки можна зазначити такі:

   При першому вході до веб-інтерфейсу камери та NVR потрібно змінити пароль адміністратора, який використовується за замовчуванням. Пристрої контролюють уведення, не допускаючи застосування простих паролів. Обліковий запис блокується після введення певної кількості неправильних паролів.

   Під час передачі даних використовуються криптографічні протоколи, безпека яких підтверджена всебічним тестуванням (AES-256). Підтримується протокол HTTPS з TLS 1.2 та інфраструктура відкритих ключів.

   Отримання відеопотоку від IP-камери через мережу можливе лише з дайджест-автентифікацією ONVIF. Це виключає передачу пароля через мережу у відкритому вигляді.

   IP-камери Honeywell містять спеціальну мікросхему, що зберігає ключ електронного цифрового підпису. Це захищає пристрої від установки прошивки, що містить шкідливий програмний код.

   «Небезпечні» мережеві порти та протоколи відключені. До них відносяться Telnet, SSH та UPnP. n Доступ та автентифікація в мережі за допомогою протоколу 802.1x.

Фільтрування IP-адрес.

Серед нових моделей у серії EquIP представлені:

HCD8G – IP-камера у стандартному корпусі, для якої пропонуються об'єктиви 12 Мп з фокусною відстанню від 3,7 до 42мм.

H4D8GR1 – вулична купольна IP-камера з адаптивним ІЧ підсвічуванням до 45м та вбудованим об'єктивом 4,1-12,8мм, IK10, IP67.

HBD8GR1 – вулична циліндрична IP-камера з адаптивним ІЧ підсвічуванням до 65м та об'єктивом 5,1-12,8мм, IK10, IP67.

HFD6GR1 – вулична панорамна IP-камера 360о з роздільною здатністю 6 Мп та ІЧ підсвічуванням 8м, IK10, IP67.

HDZ302D – вулична PTZ IP-камера, 1080p, 60 к/с, оптичний трансфокатор 30х, WDR, IP66, IK10.

HDZ302DE – вулична PTZ IP-камера, 1080p, 60 к/с, оптичний трансфокатор 30х, WDR, IP67, IK10.

HDZ302DIN – PTZ IP-камера для встановлення в підвісну стелю, 1080p, 60 к/с, оптичний трансфокатор 30х, WDR, IK10.

На правах реклами

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081