ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Безпека будівель, що охороняються

Безпека будівель, що охороняються

   Компанія Honeywell покращила кілька своїх ключових комерційних продуктів, реалізованих на базі хмарних технологій, за допомогою опції перевірки відеосигналу тривоги (VAV – video alarm verification). Метою подібного доопрацювання є надання користувачам можливості перевірки серйозності сигналу тривоги, що надійшов, а також боротьба з однією з найбільш поширених проблем індустрії безпеки - помилковими тривогами.

 HONEYWELL ДОДАЄ ВЕРИФІКАЦІЮ ВІДЕОСИГНАЛІВ ТРИВОГИ 
В КЛЮЧОВІ ДОДАТКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ БУДІВЕЛЬ

   Комунікаційна мережа компанії AlarmNet розширила свою інтеграцію із запатентованою технологією I-View Now VAV через DVR та NVR рекордери Honeywell Performance Series на додаток до інших продуктів відеозапису.

   Інтеграція з AlarmNet.

   Подібна інтеграція допомагає операторам центральної станції отримувати за допомогою відеозапису додаткову інформацію, що передує надходженню сигналу тривоги, що дозволяє їм бачити та оцінювати причину та серйозність події, виключати помилкові тривоги та надавати аварійно-рятувальним службам усі необхідні дані до їхнього прибуття на місце. Це особливо важливо, оскільки багато поліцейських підрозділів розглядають верифіковані аварійні сигнали як пріоритетні для реагування.
 
   Для професіоналів у галузі безпеки розширена інтеграція AlarmNet з I-View Now допомагає спростити та прискорити процес інсталяції та надає більше можливостей для отримання регулярного щомісячного доходу (RMR – recurring monthly revenue). Наприклад, інтеграція системи з AlarmNet дозволяє швидко передавати сигнали тривоги та усуває необхідність у фізичних релейних пристроях, що заощаджує час при розгортанні обладнання. Всі пристрої системи можуть також контролюватись віддалено для виявлення таких проблем, як втрата відео в каналі, заслінка поля огляду камер тощо.
 
   Реагування на хибні тривоги потребує великої кількості ресурсів, а також негативно впливає на довіру споживачів до систем безпеки. Можливість перевірки відеосигналів тривоги дозволяє операторам уникати всіляких здогадів, додає спокою та впевненості у їх дії та забезпечує максимальну ефективність відпрацювання реальних загроз безпеці.
 
У 2015 році компанія Honeywell анонсувала першу інтеграцію VAV AlarmNet та I-View Now для підтримки платформи Honeywell Total Connect Remote Services та пристроїв Performance Series. Розширення портфеля VAV дозволяє дилерам систем безпеки та центральним станціям пропонувати ширший вибір обладнання, що включає аналогові та мережеві відеокамери, а також DVR та NVR-рекордери, що допомагає розширити та диференціювати їхні пропозиції для підключених домашніх та бізнес-додатків.


Продукти, що підтримують AlarmNet та I-View Now

 
Наступні продукти підтримуються системою AlarmNet та готові до використання I-View Now:
 Performance Series HQA DVR – високоякісні аналогові відеореєстратори, що записують зображення високої чіткості без необхідності заміни аналогової інфраструктури; використовують технологію HDoC (high-definition over Coax), доступну на дев'яти камерах та DVR.
Performance Series Embedded NVR – IP-відеореєстратори NVR, що вбудовуються, компанії Honeywell надають клієнтам велику гнучкість при проектуванні індивідуальних систем мережевого відео; доступні у чотирьох, восьми або 16-канальному виконанні; сумісні з IP-камерами Honeywell серій equIP® та Performance.
HRGX Performance Series DVR – вбудовані цифрові відеореєстратори HRGX є частиною лінійки високопродуктивних відеокамер Honeywell серії Performance. Багатофункціональні камери та реєстратори цієї лінійки надають користувачам доступні рішення відеоспостереження для широкого кола повсякденних програм безпеки. Доступні моделі у чотирьох, восьми або 16-канальному виконанні.
Honeywell Total Connect® Remote Services – IP-камери Honeywell Total Connect пропонують можливість перегляду «живого» відео, а також забезпечують запис відеороликів для подальшої їх оцінки операторами систем безпеки.

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081