ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Мобільний комп'ютер Honeywell Dolphin 6510

   Легкий та універсальний мобільний комп'ютер Honeywell Dolphin™ 6510, що забезпечує багатофункціональний збір даних та бездротовий зв'язок у режимі реального часу, призначений для використання всередині приміщень на підприємствах роздрібної торгівлі, логістики, а також на виробництві, не пов'язаному з важкими умовами експлуатації.

     Великий кольоровий сенсорний екран і кілька варіантів клавіатури для простого введення даних за допомогою клавіатури, так і на основі графічних зображень.


   Удосконалена інтегрована система зв'язку на основі технологій 802.11 a/b/g/n та Bluetooth для доступу до джерел найважливішої інформації в режимі реального часу та підтримки найсучасніших стандартів безпеки.
Найкращий у своєму класі мікропроцесор із тактовою частотою 1 ГГц підтримує платформу Microsoft® Windows® CE 6.0.
   Живлення пристрою протягом 10 і більше годин при використанні програм, бездротового зв'язку та велику кількість операцій сканування; підвищена продуктивність, збільшений термін служби акумуляторів та скорочення витрат на їх заміну.
   Підвищення продуктивності для вирішення завдань, що вимагають великого обсягу операцій сканування, таких як управління складом і поповнення складських запасів.

   

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081