ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Результати Honeywell перевершили очікування аналітиків

Результати Honeywell перевершили очікування аналітиків

   Згідно з оприлюдненим звітом, прибуток компанії Honeywell (HON) за підсумками другого кварталу 2017 фінансового року (ФГ) досяг $1.80 у розрахунку на одну акцію (проти $1.64 у другому кварталі 2016 ФГ), що виявилося вищим за середній прогноз аналітиків на рівні $1.78.

  Квартальний виторг компанії склав $10.078 млрд. (+0.9% р/р), тоді як середній прогноз аналітиків передбачав $9.886 млрд.
Акції HON на премаркеті зросли до $135.25 (+0.22%).
   Honeywell Corp – це відома американська компанія, яка займається виготовленням широкого спектру систем керування та автоматизації з 1906 року. Дохід корпорації Хоневелл перевищує два мільярди доларів на рік. Фірма широко відома розробками в автомобілебудуванні, а також аерокосмічній сфері. Окрім цього важливим напрямом діяльності honeywell є виробництво турбокомпресорів підвищеної потужності.

   Акції Хоневелл представлені на біржі NYSE, де торгуються під тикером HON. Цінні папери даної компанії мають високу волатильність протягом доби, що дозволяє працювати з цим активом за будь-якими таймфреймами.

  Ціна акцій Honeywell Corp точно відпрацьовує основні рівні, несподіваних стрибків цін майже немає. При грамотній торгівлі цей інструмент дозволяє генерувати гарний прибуток.

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081