ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Інженерні системи будівель

    Для забезпечення гнучкої та економічної експлуатації будівель здійснюється об'єднання інженерних мереж за допомогою системи диспетчеризації. Вона дає можливість оперативного реагування на позаштатну ситуацію, що виникає в експлуатації інженерних систем.

Сучасні технології будівництва будівель   

   Зниження споживчих витрат будівлі за коштами програмування роботи системи за тимчасовим графіком відбувається за рахунок використання диспетчеризації.

   Сучасні технології будівництва будівель мають на увазі управління інженерними системами, за наявності подібних систем у великій кількості. Новоявлені житлові комплекси, найчастіше, будуються багатофункціональними, оскільки маючи житлові приміщення, в них розташовуються офіси, торгові, спортивні та розважальні майданчики тощо. Тому вимога до якості житлового приміщення зростає. У зв'язку з цими обставинами забудовники змушені використовувати досить складну систему вентиляції, опалення, кондиціювання повітря для кліматизації.         Забезпечення надійної та безвідмовної роботи здійснює автоматизація та диспетчеризація інженерних систем. Даними системами досягається при відносно низькій капітальній витраті забезпечення високої якості мікроклімату та знижується витрата на експлуатацію за рахунок зменшення енергоспоживання та підвищення надійності роботи обладнання.


   Контроль за роботою та забезпеченням підтримки необхідних параметрів обладнання в даний час здійснюється системою автоматизації та диспетчеризації. Технічна сторона не має перешкод. Проте етап складання технічних завдань потребує певних розрахунків. Системи управління будівлею та економічна доцільність їх використання визначається з урахуванням того, що замовник вироблятиме експлуатацію цієї будівлі особисто.

   Cпоживач, розглянувши не окремо взяту вартість встановлення системи, а повну вартість системи враховуючи її експлуатацію на 5-10 років (гарантійний термін автоматизації). Якщо поставлене завдання виконати грамотно, то зрештою у замовника виходить досить значна економія тепла за допомогою дієвого застосування як її особисто, так і установок. Завдяки економії знижується собівартість експлуатацій будівлі, адже розрахунок із постачальником за енергію тепла та електрики провадиться за фактом її використання.

http://www.ant.ru/ 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081