ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Енергетика США готується до нових стандартів федеральної безпеки

Енергетика США готується до нових стандартів федеральної безпеки

  Чи належним чином захищена енергосистема США? Це питання запитують найчастіше у ці дні на тлі частих повідомлень про загрози електроенергії та підстанцій.

  Згідно з північноамериканською надійністю корпорації (НКРЕ), для деяких електричних підстанцій США повинні мати їх вимоги завершені та затверджені для ефективного "запобігання, виявлення, затримки" на фізичні загрози. В даний час розглядають плани безпеки підстанції, щоб переконатися, що вони готові діяти швидко у разі фізичної атаки.

  Ці нові стандарти (звані Захист критичної інфраструктури 014, або CIP 014) є крок у правильному напрямку до більш-міцної сітки, але вони також викрити важливу можливість для інших підстанцій, тим не зобов'язані дотримуватися нових правил.

  НКРЕ CIP 014 справедливо віддає пріоритет, щоб уникнути на національному рівні, але підстанції, які офіційно не дотримувалися цих стандартів, ще може зазнавати значних втрат і простоїв у разі нападу. Наприклад, підстанція Каліфорнії, яка зазнала нападу в 2013-вартості $15 млн як відшкодування збитків і надихаючи необхідність розробки нових правил, насамперед, технічно не потрібно дотримуватись CIP 014, згідно з повідомленням від Wall Street Journal.

 Виникає питання: скільки підстанцій, як і раніше, вразливі до фізичної атаки?

   У Honeywell, ми вважаємо, що це важливо для кожної підстанції незалежно від його "уровеня", щоб захистити себе від фізичної загрози. І є технології та підходи, щоб зробити це. Енергосистема є складною і чутливою мережею, яка висвітлює наші будинки, наші мобільні пристрої, і зберігає нашу їжу свіжою, а не навіть ізольовані сільські громади, не кажучи вже про комунальні підприємства-можуть дозволити собі перебої з подачею електроенергії в результаті нападу.

"Підстанції повинні бути безпечнішими і багато з них потребують допомоги", сказав Анжела Oberman, керівник сайту Honeywell Security. "Honeywell прагне не тільки надати першокласні, інтегровані систем фізичної безпеки, а й давати підстанції, щоб вони знали, як перевершити останні стандарти, навіть якщо вони офіційно не в них у підпорядкуванні. Це на користь кожного, щоб говорити про плани безпеки".

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081