ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Перша програма інтелектуальних енергосистем

Перша програма інтелектуальних енергосистем

  Для того, щоб допомогти стабілізувати електричну інфраструктуру Великобританії, і вирішити проблему в масштабах усієї країни щодо скорочення викидів вуглецю та з метою використання альтернативних джерел енергії компанії Honeywell і Stor Generation запустили першу у своєму роді програму інтелектуальних енергосистем.

   Програма буде використовувати технології та досвід компанії Honeywell, що допоможе заощадити споживання електроенергії комерційними та промисловими об'єктами, акумулювати надмірну енергію та полегшити навантаження на мережу. Stor Generation допоможе власникам будівель зменшити споживання. Honeywell працюватиме з цими організаціями для виявлення та автоматизування короткострокових змін у нагрівальному та охолодному обладнанні, освітленні та інших системах будівлі - концепцію, відому як (ADR).

"Ця технологія необхідна для того, щоб знизити вартість електроенергії і відповідно збільшити її споживання," сказав Джеремі Ітон, віце-президент Honeywell Smart Grid Solutions. " З економічної точки зору, ADR є найбільш розумним варіантом для скорочення використання енергії і є найчистішим і надійним шляхом економії енергопостачання."

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081