ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Інженери діляться, як досягти успіху в кар’єрі

Інженери діляться, як досягти успіху в кар’єрі

Надихайтеся інженерами Honeywell, які пройшли кар’єру в аерокосмічній галузі, енергетиці, виробництві тощо. 

  Інженери проектують, розробляють і впроваджують трансформаційні рішення для найскладніших світових проблем, що впливають на глобальний енергетичний перехід, шляхи організацій до автономії та майбутнє авіації.  Якщо ви любите розв’язувати проблеми та в захваті від науки, техніки, технологій і математики (STEM), у вас є багато можливостей.

  Ми поспілкувалися з деякими з інженерів, щоб отримати від них найкращі кар’єрні поради та думки про те, чому зараз чудовий час продовжити шлях у STEM. Дізнайтеся про інженерну кар’єру в Honeywell і знайдіть наступну можливість допомогти зробити світ безпечнішим, розумнішим і стійкішим.

Javier Rios – інженер-хімік
(Фото вище)

  Що ти робиш?

  Я працюю здебільшого з компаніями промислової, енергетичної та нафтогазової промисловості, щоб впроваджувати продукти на їхніх підприємствах у всьому світі та допомагати вдосконалювати їхні процеси.

  Чому професіонали, які починають кар’єру, повинні продовжувати кар’єру в STEM?

  Нам потрібні талановиті люди, яким цікаво вдосконалювати процеси, допомагати клієнтам, розвивати науку та вдосконалювати технології в цілому. Це складна, але вдячна кар’єра.

  Найкраща кар’єрна порада: використовуйте будь-яку можливість, щоб чогось навчитися. Навіть фахівцям у певній галузі потрібні свіжі погляди та ідеї наступного покоління, щоб покращити продукти чи рішення, над якими вони працюють. Вчіться у своїх наставників і колег. Якщо у вас є пристрасть і прагнення працювати над проблемою чи власним розвитком, ви можете створити чудову кар’єру в інженерії.

  Яку роль відіграє спільнота у вашій кар’єрі?

  Участь у Товаристві латиноамериканських професійних інженерів (SHPE) через Honeywell дає мені відчуття причетності. Це додає мені енергії та дає мені відчуття, що ми змінюємо ситуацію для наступного покоління інженерів.

Trish Lueck – менеджер із системної інженерії

Що ти робиш?

  Я допомагаю створювати та проектувати круті речі (інерціальні навігаційні системи), підтримуючи та керуючи командою неймовірно розумних та відданих своїй справі інженерів.

Чому більше людей повинні шукати кар’єру в галузі STEM?

Інновації є результатом різноманітності думок. Чим більше людей вирішить продовжити навчання в галузі STEM, тим більше у нас, як суспільства, буде можливостей для розробки творчих рішень для вирішення проблем.

  Найкраща кар’єрна порада: Будьте тим колегою, з яким хотіли б працювати. У професійному світі інженерія є командним видом спорту.

Яку роль відіграє спільнота у вашій кар’єрі?

  Участь у Товаристві жінок-інженерів (SWE) допомогла мені створити мережу за межами мого безпосереднього робочого кола – мережу інженерів у Honeywell, яка надихає та підтримує.

Arva Patel  – інженер проекту

Що ти робиш?

  Як інженер в аерокосмічній промисловості, я керую проектуванням і розробкою різних проектів літаків. Я працюю з інженерами, ланцюгами поставок і командами управління програмами. Я координую роботу з постачальниками обладнання та контролюю бюджет і розклад програм. Мені доручено підготувати комплексні плани випробувань для підтвердження ефективності та безпеки компонентів і систем літака.

Чому професіонали на початку кар’єри повинні вивчати STEM?

  Я вважаю, що більше людей повинні займатися STEM, особливо жінки. Кар’єра STEM не тільки користується великим попитом і пропонує різноманітні можливості роботи, але й дає шанс вирішувати складні проблеми, сприяти інноваціям і творчості, мати глобальний вплив і сприяти співпраці.

  Найкраща кар’єрна порада: на початку вашої інженерної кар’єри зосередьтеся на безперервному навчанні, налагодженні контактів, отриманні практичного досвіду, розвитку навичок спілкування, пошуку наставників і збереженні стійкості.

Яку роль відіграє спільнота у вашій кар’єрі?

  Участь у SWE важлива для мене, тому що це створює спільноту підтримки, де я можу спілкуватися з іншими жінками в цій галузі та ділитися досвідом, і ми можемо розширити можливості одна одної. Це запропонувало мені можливості спілкування, наставництва та ресурси для навігації з викликами, унікальними для жінок у галузі інженерії, що зрештою допомогло мені просуватися професійно та мати більший вплив у галузі.

JaQuan Scott – інженер із продуктів

Що ти робиш?

  Я керівник проекту з електротехніки. Я керую компонентами проекту та виробництвом.

Чому професіонали, які починають кар’єру, повинні продовжувати кар’єру в STEM?

  Кар’єра в STEM досить різноманітна, щоб будь-хто міг знайти те, що його цікавить, і це дозволяє людям робити внесок у деякі з найпрогресивніших галузей.

  Найкраща кар’єрна порада: знайте свої цілі та шукайте можливості, які їм відповідають. Будь-яку нагоду, яку ви отримуєте, використовуйте якомога швидше, навіть якщо ви не знаєте, чи вона відповідає вашим довгостроковим цілям. Працюйте над розвитком необхідних навичок, які допоможуть вам досягти успіху в довгостроковій перспективі.

Яку роль відіграє спільнота у вашій кар’єрі?

  Лідерство, яке я здобув під час роботи президентом мого колегіального відділення Національного товариства чорних інженерів (NSBE), допомогло підготувати мене до стажування та поточної ролі. Мережа, яку я створив із NSBE, надихає мене постійно звертатися до наступного покоління та підтримувати будь-кого на всіх рівнях.

Едвін Розалес – інженер із сертифікації

Що ти робиш?

  Я допомагаю Honeywell отримати та підтримувати сертифікацію та відповідність нормативним органам, що вимагає від мене проведення апаратного та робочого тестування платформ пожежної безпеки, які я підтримую. Внесок моєї команди робить можливим існування цих рішень на ринку.

Чому люди на початку своєї кар’єри повинні вивчати STEM?

  Кар’єра STEM відкриває двері для роботи над продуктами та технологіями сьогоднішнього та майбутнього. Інженерія дозволяє мені постійно вивчати нові теми, а також дозволяє застосовувати те, що я дізнався, на практиці.

  Найкраща кар’єрна порада: продовжуйте вчитися, ставте запитання та налагоджуйте значущі зв’язки з іншими інженерами, які допоможуть вам на цьому шляху.

Яку роль відіграє спільнота у вашій кар’єрі?

  Участь у SHPE сильно вплинула на моє життя, оскільки я познайомився та спілкувався з інженерами, включаючи мого наставника, з яким я зазвичай не спілкувався б на своїй посаді. Кожен, кого я зустрічав, має заразливу енергію для SHPE і поділяє те саме бажання піднести латиноамериканську спільноту.

Marissa Giron – досвідчений інженер проекту

Що ти робиш?

  Я розробляю та впроваджую вдосконалення та підтримую виробництво двигунів. Я керую проектуванням і розробкою різноманітних інженерних проектів у рамках моєї програми, і я тісно співпрацюю з групами Honeywell і клієнтами, щоб досягти найкращих результатів.

Чому професіонали, які починають кар’єру, повинні продовжувати кар’єру в STEM?

  Ті з нас, хто працює в STEM, можуть підтвердити той факт, що ми маємо унікальну можливість формувати світ своєю роботою. STEM підтримує дух допитливості та інновацій, що спонукає нас шукати знання та розширювати межі нашої реальності. Чим більше людей буде з нами, тим далі може розтягнутися ця межа.

  Найкраща порада щодо кар’єри: будьте впевнені та практикуйте самозахист. Говоріть за себе, зрозумійте та висловіть, які інструменти вам потрібні для досягнення успіху, і активно беріть участь у прийнятті рішень, які впливають на вашу кар’єру.

Яку роль відіграє спільнота у вашій кар’єрі?

  SWE надала мені різноманітну мережу жінок-інженерів, до яких я міг би отримати підтримку та натхнення. Національні конференції були особливо корисним досвідом, дозволяючи мені відвідувати основні промови жінок-лідерів галузі, брати участь у дискусіях, що стосуються жінок у STEM, а також спілкуватися та налагоджувати стосунки з іншими інженерами.

Rupali Shrivastava – провідний інженер вбудованих систем

Що ти робиш?

  Я гарантую, що наша аерокосмічна продукція відповідає стандартам і правилам, встановленим авіаційними органами. Робота моєї команди має вирішальне значення для того, щоб наші продукти відповідали найвищій безпеці та продуктивності.

Чому професіонали, які починають кар’єру, повинні продовжувати кар’єру в STEM?

  Ви можете зробити позитивний вплив на суспільство, ставши частиною трансформаційних змін і зростання у світі.

Найкраща кар’єрна порада: будьте адаптованими до мінливого світу та технологій.

Яку роль відіграє спільнота у вашій кар’єрі?

  Бути членом спільноти SWE допомогло мені розширити професійну мережу завдяки наставництву та керівництву жінок-лідерів.

  Відчуваєте натхнення? Дізнайтеся про інженерну кар’єру в Honeywell і знайдіть наступну можливість допомогти зробити світ безпечнішим, розумнішим і стійкішим.

https://www.honeywell.com/

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081