ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Стаціонарні вибухобезпечні IP-камери

   Нещодавно компанія Honeywell представила серії IP-камер equIP® і Performance, які здатні вирішувати завдання, актуальні як для великих промислових об'єктів, так і для невеликих приватних володінь.

     Зараз, розширюючи функціональний ряд пристроїв, Honeywell анонсує нові тепловізійні та вибухобезпечні IP-камери, а також моделі призначені для використання в агресивних середовищах.


   Нова двосенсорна тепловізійна PTZ IP-камера HTMZ160T302W призначена для цілодобового контрольу периметра та території об'єктів цілодобового контролю, а також для моніторингу температури обладнання та будівель. Тепловізор у поєднанні з оптичним модулем Full HD із трансфокатором 30х дозволяє виявляти людей на відстані 1,8 км, а автомобілі – на відстані до 4,5 км. Важливою особливістю є можливість виявлення людей, які намагаються втекти у важкодоступних та тіньових ділянках зони огляду, а також на тлі природної рослинності.

   Камера реалізує високоточний моніторинг температури об'єктів в діапазоні від -40 до +55 ° C з видачею тривожних сигналів при перевищенні встановлених порогових значень. Використання двосенсорної тепловізійної PTZ-камери дозволяє ефективно контролювати об'єкти великої площі з можливістю виявлення порушників за умов повної темряви та несприятливих погодних умов.

   Висока контрастність теплового відеозображення у поєднанні з відеоаналітикою Honeywell IntrusionTrace, вбудованою в IP-камеру, забезпечує впевнене виявлення порушників у повністю автоматичному режимі та зниження хибних тривог. Здатність інтегрованої відеоаналітики IntrusionTrace відрізняти переміщення автомобілів і людей від інших об'єктів, що рухаються в кадрі, а також оцінювати їх швидкість, дозволяє ефективно контролювати периметр і виявляти підозрілі дії в заданих областях. З пропонованих Honeywell для використання на об'єктах нафтогазового комплексу продуктів особливо слід відзначити вибухобезпечні IP-камери з розширеним діапазоном робочих температур. Вибухобезпечна PTZ IP-камера HEPZ302W0 відповідає стандартам ATEX, IECEx, UL та ГОСТ, що підтверджено всебічним тестуванням у російських випробувальних центрах.

   Камера підтримує кодек H.265, оснащена 30-кратним оптичним трансфокатором та дозволяє транслювати відеопотоки зі швидкістю 60 к/с. Стаціонарні вибухобезпечні IP-камери HEPB302W01A04 та HEPB302W01A10, що використовують технологію Ultra Low-Light, є чудовим рішенням для спостереження у вибухонебезпечних зонах в умовах дуже низького освітлення. Дані IP-камери мають 30-кратний оптичний трансфокатор, ступінь захисту оболонки IP69 та діапазон робочих температур від -50 до +65 ° C. Важливою перевагою рішення від Honeywell є можливість замовлення повного функціонального ряду сертифікованих аксесуарів, включаючи вибухобезпечні кабелі з роз'ємами, кронштейни та склоомивач.

 

   Важливо, що компанія Honeywell приділяє особливу увагу забезпеченню безпеки своїх продуктів, тому в IP-камерах та NVR використовуються сучасні технології аутентифікації користувачів та шифрування трафіку. Крім реалізації нових функціональних можливостей в IP-камерах, важлива їхня підтримка на стороні NVR та VMS. Використовуючи інтегроване рішення від Honeywell, що поєднує IP-камери, NVR, VMS та відеоаналітику, компанії – системні інтегратори можуть повністю виключити ризики, пов'язані з несумісністю обладнання та програмного забезпечення, а також виключити необхідність технічної підтримки від кількох незалежних виробників. Компанія однією з перших представила на ринку IP-камери, NVR та VMS, що підтримують стандарт H.265.

   Підсумовуючи, можна відзначити, що рішення фірми Honeywell надають можливість підбирати актуальну конфігурацію обладнання та програмного забезпечення з урахуванням розміру об'єкта та специфіки завдань, що стоять перед системою безпеки. Це підтверджується використанням систем Honeywell на найбільших російських та зарубіжних промислових підприємствах.   

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081