ПРОФІЛЬНІ НОВИНИ

ОФІЦІЙНИЙ БЛОГ КОМПАНІЇ ТОВ «АРТ-СЕРВІС»

Диспетчеризація CentraLine

Диспетчеризація CentraLine

  Сучасний рівень автоматизації досягнув рівня повного вилучення людини з управління технічними та технологічними процесами.

   Диспетчеризація: як?

   Як і будь-яка інженерна задача, завдання диспетчеризації має кілька можливих рішень, вибір якого визначається насамперед доцільністю застосування. Саме доцільність та здоровий глузд інженера-проектувальника дозволяють створити саме таку систему диспетчеризації, яка з одного боку відповідатиме всім заданим вимогам щодо доступу, функціоналу та управління, але з іншого буде мінімально витратним для замовника.

Диспетчеризація: візуалізація та оповіщення!

   Не останнє місце у системі диспетчеризації займає візуалізація.

Диспетчеризація: інтеграційне рішення! 

   Останнім віянням систем автоматизації та диспетчеризації стало застосування інтеграційних рішень.

Диспетчеризація: інтеграція систем обліку!

   Багатоцільові контролери Honeywell дозволяють здійснювати інтеграцію мереж вимірювальних пристроїв у мережі автоматизації будівель, що дозволяють читати та конфігурувати параметри лічильника.

.

Диспетчеризація: висновок.

Звичайно, перелічені можливості не є навіть сотою часткою того, що можна зробити на устаткуванні CentraLine. Як завжди – питання «а що можна зробити?» має чути відповідь «Все! Але що саме Вам потрібне?». Спочатку правильно і повно поставлене завдання (як загалом для системи, так і конкретно для диспетчеризації) дозволить розробити максимально правильне рішення, яке забезпечуватиме функціонування системи, можливість «безболісного» розширення та покращення керуючих алгоритмів. Диспетчеризація ж при цьому відіграватиме роль головного помічника при спілкуванні людини і системи.

 

logo-bg.png

+38(044) 23 99 081