Найбільша будівля у світі башта Бурдж-Халіфа (прим. висота якої становить 828 метрів та 163 поверхи) використовує пожежну панель XLS3000 для реалізації систем протипожежного захисту будівлі.
Дубайська башня
«Бурдж-Халі́фа» (араб. برج خليفة — «Вежа Халіфа», до 2010 року називалася «Бурдж-Дубай» — «Дубайська вежа») — надвисокий хмарочос висотою 828 метрів у Дубаї (ОАЕ), саме , найвища споруда, єдиний більш ніж 700-метровий і більш ніж 130-поверховий хмарочос у світі.
Його форма нагадує сталагміт. Урочиста церемонія відкриття відбулася 4 січня 2010 року.
Бурдж-Халіфа
Бурдж-Халіфа відразу планувався як найвищий хмарочос, але його проектна висота трималася таємно. Це було зроблено на той випадок, якщо десь буде запроектовано будівлю більшої висоти — тоді проект міг би внести коригування. Дубайська вежа замислювалася як «місто в місті» — із власними газонами, бульварами та парками. Загальна вартість спорудження – близько 1,5 мільярда доларів.
Всередині комплексу Бурдж-Халіфа розміщені готель, квартири, офіси та торгові центри. Будівля має три окремі входи: в готель, в апартаменти та в офісні приміщення. На 43-му та 76-му поверхах розташовані тренажерні зали, басейни, оглядові майданчики з джакузі. На 122 поверсі знаходиться ресторан «Атмосфера» на 80 місць - це розташований на найбільшій висоті у світі ресторан.
Найвищий оглядовий майданчик Бурдж-Халіфа знаходиться на 148 поверсі на висоті 555 метрів. Ще два майданчики розташовані на 124-му (472 метри) та 125-му поверхах.
Повітря всередині будівлі не тільки охолоджується, а й ароматизується завдяки спеціальним мембранам. Цей аромат був створений спеціально для Бурдж-Халіфа. Скло не пропускає пил і відштовхує сонячне проміння, дозволяючи підтримувати оптимальну температуру в будівлі, до того ж їх щодня миють. Спеціально для Бурдж-Халіфа було розроблено особливу марку бетону, який витримує температуру до +50 °C. Бетонну суміш укладали тільки вночі, а розчин додавали лід.
У будівлі встановлено 57 ліфтів. При цьому лише службовий ліфт піднімається з першого поверху на останній. Мешканці та відвідувачі хмарочоса переміщуються між поверхами з пересадками. Ліфти Бурдж-Халіфа розвивають швидкість до 10 м/с.
Біля підніжжя хмарочоса у штучному озері знаходиться музичний фонтан Дубай. Його висвітлюють 6600 джерел світла та 50 кольорових прожекторів. Довжина фонтану - 275 м, а висота струменів досягає 150 метрів. Фонтан має музичний супровід.
Будівництво хмарочоса розпочалося у 2004 році та йшло зі швидкістю 1-2 поверхи на тиждень.
Щодня на будівництві було задіяно до 12 000 робітників.
На створення вежі пішло близько 320 тисяч квадратних метрів бетону та понад 60 тисяч тонн сталевої арматури.
Вежа вміщує близько 900 квартир, готель на 304 номери, 35 поверхів віддано під офіси. У трьох підземних поверхах знаходиться паркування на 3000 автомобілів.